PLATEBNÍ METODY

Platba dobírkou

Chcete zaplatit při převzetí balaíčku? Pak zvolte platbu dobírkou. Zaplatit můžete řidiči přepravní služby případně obsluze výdejního místa a to jak v hotovosti, tak platební kartou. Dobírku zpoplatňujeme částkou 39 Kč.

Online platba

Nechcete myslet na to, zda při převzetí balíčku máte u sebe dostatek peněz? Chcete mít objednané dobrůtky co nejdříve na svém stole? Pak zvolte některou z našich online plateb.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Pokud jste uživatelem Apple produktů, můžete zaplatit i pomocí Apple Pay.

Loga karet

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Loga bank

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět k nám. Platba je potvrzena okamžitě, takže budeme moct hned objednané dobrůtky zabalit a poslat k vám.

Kontakty na poskytovatele platební brány

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267
Platební brána ComGate