DOPRAVA A POŠTOVNÉ

Naším cílem je, aby se k vám všechny objednané dobrůtky dostaly co nejdříve. Proto se snažíme expedovat jak nejrychleji můžeme. Zpravidla pak při objednávce ve všední den do 15 hodin vám balíček odešleme ten samý den, v případě objednávky o víkendu nebo ve svátek pak ihned následující pracovní den. Pokud by se stalo, že nám náhodou nekterá z dobrůtek bude ve skladu chybět, odešleme vám je hned, jakmile je vyrobíme nebo naskladníme.

Doručení domů přepravní službou

Chcete doručit dobrůtky kamkoliv v ČR? Pak využijte doručení přepravní službou. Balíčky pro nás doručuje Zásilkovna společně se společností DPD a to zpravidla do druhého dne od odeslání. V případě, že si balíček nebudete moct převzít, máte možnost si určit termín, kdy vás kurýr znovu navštíví, případně si balíček přesměrovat na nektéré výdejní místo.

Cena: 99 Kč

Výdejní místa Zásilkovny

Chcete si dobrůtky vyzvednout například při cestě z práce? Pak si zvolte nejbližší výdejní místo Zásilkovny. V nabídce je téměř 4 tisíce výdejních míst včetně možnosti nechat si balíček uložit do výdejního boxu Z-BOX nebo AlzaBox. V přehledné mapce si rychle zvolíte, které výdejní místo je pro vás ideální. Zásilka na vás ve výdejním místě může počkat až 7 dní.

Cena: 59 Kč

Osobní odběr

Chcete si dobrůtky vyzvednout osobně? Pak pro vás aktuálně máme dvě výdejní místa:

Petrovice u Sušice

Hospůdka u Štěpána, Vojetice 9, 342 01 Petrovice u Sušice.

Cena: zdarma

Kladno

Distrubuce e-shopu, Lidických žen 1831, 272 01 Kladno

Cena: zdarma